Telefon
WhatsApp
Fiziktedavist ile ev konforunda fizik tedavi hizmeti alın. -

www.fiziktedavist.com

Neden evde fizik tedavi ?

Neden evde fizik tedavi ?

Hastanızın transfer problemi mi var? Ağır vakalarda transfer problemi hem hastanın hem hasta yakınlarının motivasyonunu ciddi anlamda etkiliyor, tedaviyi zorlaştırıyor. Hastaneye gitmek zorunda kalmadan tedavinizi evinizde sürdürebilirsiniz. 

Hastane enfeksiyonundan korunun.

Hastane ortamı çok fazla insanın bir arada bulunduğu bir ortamdır. Hastane ortamında uzun süreli bulunmak ‘hastane enfeksiyonu’ riskini arttırmaktadır. Tedavi sürecinizi olumsuz etkileyecek olan bu risk elbette göz ardı edilemeyecek bir durumdur. Bu yüzden evinizin hijyenik ortamında evde fizik tedavi almanız sizi birçok riskten koruyacaktır.

Zaman

Hastanızı hastanelerdeki 45 dakikalık fizik tedavi seanları için her seferinde hastaneye götürüp getirmek ciddi zamanınızı alacaktır. Evde fizik tedavi gördüğünüzde, eve fizyoterapist gelir, tedavisini uygular ve gider. Zaman konusunda sizi etkilemez.

Düşük tedavi maliyeti

Alanında yekin ve uzman fizyoterapistlerimizden evde fizik tedavi almak, özel merkezlerde fizik tedavi almaktan daha uygun maliyetlere karşılanabilmektedir. Detaylı bilgi için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Evde fizik tedavinin avantajları bunlarla sınırlı değildir.Daha detayşı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.İstanbul evde fizik tedavi hizmeti sunan fiziktedavist alanında uzman fizyoterapist ekibi ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.